Opinie

Kilka wpisów / opinii internautów:

  • Będąc niedaleko wybrałem się do tego wspaniałego miejsca w odwiedziny. Oczywiście nie zawiodłem się – miejsce jest magiczne, wspaniała atmosfera górskiego kurortu. Naprawdę warto tutaj spędzić swój urlop, na miejscu jest wiele atrakcji kulturalnych i sportowych – nikt nie będzie się tutaj nudził.
  • Ja starałem się zobaczyć w ciągu jednego dnia jak najwięcej – niestety wszystkiego nie ogarniemy, po prostu jest na to za mało czasu.
  • dobry odpoczynek dla osób w średnim i starszym wieku
  • Świetne miejsce do wypoczynku , rewelacyjny mikroklimat
  • Krynica-Zdrój to fantastyczne miejsce na pobyt zimowy – dobra baza noclegowa, świetnie wyposażone stacje narciarskie. Wrażenia ze stoku bezcenne. Aż nie chciało się wracać do domu! Ponadto ciekawe miasto z pijalnią wód, a także ciekawe muzea (w tym Nikifora Krynickiego). Jeśli ktoś szuka dobrego miejsca na weekend na nartach to tylko Krynica-Zdrój! Pozdrawiam!
  • Warto dla relaksu, warto spróbować wód mineralnych i wyjechać na Górę Parkową – zwłaszcza z małym dzieckiem choćby na dzień czy dwa.
  • Krynica Zdrój jest bajeczną miejscowością. Można tu zarówno odpocząć w knajpach czy uzdrowiskach, ale także skorzystać z niedalekich wyciągów i szlaków górskich. Klimat miasta jest przyjemny, ludzie życzliwi, a moje miejsce zakwaterowania ,jak i inne moich znajomych,były na bardzo wysokim standardzie w stosunku do niskiej ceny. Krynica Zdrój jest miejscem ,do którego powinien przyjechać każdy kto chce zaczerpnąć górskiego powietrza.
  • Krynica Zdrój jest miejscem dla ludzi ,którzy szukają odprężającej i orzeźwiającej aury. Niesamowicie relaksujące dla umysłu jest podziwianie zachwycającego i wyróżniającego się krajobrazu. Rejon Krynicy ma bogaty wachlarz atrakcji. Godne polecenia są pijalnie wód, kolej Gondolowa z Czarnego Potoku na szczyt Jaworzyny Krynickiej. Zachęcająca jest również kolejka na górę Parkową oraz oryginalna sankostrada. Przyjemnie można spędzić czas spacerując po Deptaku i chłodząc się na odkrytym basenie. Miłym dla oka turysty jest również sentymentalne muzeum Nikifora. Miasto jest pełne uśmiechniętych turystów, nie brakuję w nim miejsc ,w których można wypocząć i zjeść smaczny posiłek . Uwielbiam wracać do wspomnień pozostałych w mojej pamięci po pobycie w Krynicy. Zdecydowanie niebawem tam wrócę.